Bavulum Nerede?

Bavulum Nerede?

Aylar öncesinden yaptığınız tatil planları için günler öncesinden bavul hazırlamaya başlarsınız… En sevdiğiniz gömleğiniz, parfümleriniz, ayakkabılarız… Check-in işlemi sırasında uçağa gitmesi için havalimanı görevlilerine teslim edersiniz… Uçuşunuzu gerçekleştirmek için uçağa gidersiniz, iniş noktasına olan yolculuğunuz gerçekleştikten sonra bavulunuzu almak için bavul teslim noktasında beklemeye başlarsınız…

Ama beklenen bavul hiç gelmez…

Kendi elleriniz ile biniş noktasında görevlilere teslim ettiğiniz bavul, taşınırken kaybolmuştur.

Birçok kişinin başına gelen bu problem aslında çok korkulacak bir şey değildir. Havayolu şirketinin ihmallerinden kaynaklanan bavul kaybetme, bavul hasarı gibi problemlerde zararınız şirket tarafından karşılanmak zorundadır.

Bavulunuzun elinize ulaşmadığı süre boyunca bavulunuzun içinden kullanmanız gereken eşyaları tekrar satın alabilirsiniz.

 Buradaki en önemli konu ise aldığınız her ürünün faturasını saklamak olacaktır. Kayıp olduğu süre zarfında hasar gören ya da kırılan bavulunuzun yerine de aldığınız yeni bavulun faturasını havayolu şirketine göndererek ödemenizi alabilirsiniz.

 

 

15.04.2019
Yorum Yaz
E-posta bilgileriniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.
Yorumlar