Hakkımızda


Vizyon:

Hukuka dayalı güven kavramını esas alarak çıktığı yolda öncelikle Türkiye, sonrasında da Dünya’nın her yerinde kaliteli, hızlı ve güvenli aracılık hizmeti vererek Dünya’nın en iyi aracılık şirketi olmayı kendine amaç edinen ucustazminatim.com, bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Misyon:

Var olduğu sektörde hukuka dayalı ve güven veren işler yapan ucustazminatim.com, havayolu şirketleri tarafından mağdur edilmiş kişi ve kişilerin haklarını aramaları ve tanzim etmeleri konusunda aracı hizmet vermektedir. Türkiye’de ve Avrupa’da bulunan ofisleri, geniş iletişim ağı ve çözüm odaklı tutumu ile mağduriyetleri en hızlı şekilde gidermektedir.

 

Biz Kimiz?

Alanında uzman kadrosu, düşük komisyon oranları ve %94 başarı oranı ile ucustazminatim.com danışmanlık sektörünün önde gelen kurumlarından biridir. 

Hızlı, kolay ve güvenilir!

Sektörde bulunduğu tarihten bu yana başvuruda bulunan mağdurların sorunlarını güven zeminini esas alarak en hızlı yoldan çözüme ulaştıran şirketimizin amacı kullanıcıların işlerini kolaylaştırmak ve haklarını aramasında yardımcı olmaktır.

Havayolu şirketinden kaynaklı uçuş problemleri (rötar, aktarmalı uçuşu kaçırma, uçağa alınmama, saat ve tarih değişikliği) için 600 €’ya kadar olan tazminat hakkınızdan haberdar olma ve temin etme aşamasında hizmet veren şirketimiz, 7/24 uçuş mağdurlarına özel aracılık ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.